Rozhýbkosti 2017

Živý festival ľudového tanca, spevu a remesiel v Amfiteátri vo Východnej má dve časti: tábor s workshopmi (9.- 13.8.) a víkendový festival (11.- 13.8.).
Čakajú na vás : kurzy ľudového tanca, hudby, spevu a remesiel ● Profesionálni lektori ● Kurzy pre laikov aj pre pokročilých ● Sprievodné aktivity ● Kurzy a hry pre deti ● Veľká burza krojov ● Nová súťaž sólistov tanečníkov ● Relaxačné masáže a tejpovanie

Aký je rozdiel medzi táborom a festivalom? Dôkladnejšie sa budete môcť venovať vybranému tanečnému, hudobnému, spevnému či inému materiálu práve počas úvodných dní v tábore. Na festivale to naopak bude rozmanitejšie, pridajú sa k nám ďalší pedagógovia a jednotlivé kurzy sa budú intenzívne striedať.

Tábor spojený s festivalom začína v stredu 9.8. popoludní a trvá do nedele 13.8. // poplatok bez ubytovania a stravy je 59,- EUR (platí po 15.5.) -> v tomto poplatku je zahrnutý aj poplatok za víkendový festival
Samotný festival začína v piatok 11.8. popoludní a trvá do nedele 13.8. // poplatok bez ubytovania a stravy je 39,- EUR/osoba (platí pre rezervácie po 15.5.)

DETI: Deti do 10 rokov (vrátane) zdarma. Do 15 rokov (vrátane) za polovicu aktuálneho poplatku. Vstup dieťaťa je možný iba v sprievode rodiča alebo zákonného zástupcu s dokladom o veku dieťaťa.

Viac detailnejších informácií, pokynov a možnosť rezervácie nájdete TU

Začiatok: 09.08.17 o 18:00
Koniec: 13.08.17 o 14:00

Podobné

comments powered by Disqus

Partneri

  • Powerlogy
  • SME TV
  • Centrum pre tradičnú ľudovú kultúru
  • LAGO more.than.pure.photography