Tatry v kroji 2019 – jarná edícia

Naši HybajHO junáci milujú hory. Aj túto jar sa rozhodli (spoločne s Vami) zdolať vrchol Slemä z Jánskej doliny. A ako sa traduje, nezabudli ani na svoju ďalšiu vášeň, na tanec a to hneď dvakrát. V piatok večer vás naučia tance, ktoré si spoločne v sobotu večer „zakrepčíte“ na ľudovej veselici. Veď ako správni horali, nohy po túre treba vytriasť!
Folklórny pobyt „Tatry v kroji 2019“ začína v piatok 26.4.2019 o 18:00 hodine spoločnou večerou vo Východnej a pokračuje kurzom ľudového tanca s Vladom Michalkom a Alfredom Linckem od 20:00 do 22:00 hodiny.
V sobotu sa turistický výstup v kroji, s profesionálnym horským sprievodcom začína o 8:00 hodine a končí medzi 16:00 a 17:00 hodinou spoločnou večerou.
Počas túry zažijete tiež kurz práskania bičom s Jánom Ihnátom a kurz spevu s Margitou Jágerovou. V sobotu večer pokračuje program ľudovou veselicou so živou hudbou Michala Nogu.
……………………………………
Plný folklórny pobyt zahŕňa 2x ubytovanie na priváte priamo v obci Východná, lektorov ľudového tanca, ľudovú hudbu na ľudovú veselicu a počas túry, prepravu na miesto začiatku túry a späť, profesionálneho horského sprievodcu, 2x večeru.
Povinnosťou každého účastníka turistického výstupu je vlastný kroj, alebo minimálne dve jeho súčiastky.
Celkový poplatok je 60 EUR na osobu. Deti do 15 rokov majú na pobyt 50% zľavu.
Kapacita pobytu je obmedzená na 80 osôb a aktivity sú dostupné len ako celok a súčasť pobytu, nie čiastkovo.

Rezervácia je možná prostredníctvom formulára TU

Začiatok: 26.04.19 o 18:00
Koniec: 28.04.19 o 00:00

Podobné

comments powered by Disqus

Partneri

  • Powerlogy
  • SME TV
  • Centrum pre tradičnú ľudovú kultúru
  • LAGO more.than.pure.photography