IMT Smile a Lúčnica – Made in Slovakia

Projekt Made in Slovakia kapely IMT Smile a Umeleckého súboru Lúčnica sa po roku opäť predstaví divákom v Bratislave a v Košiciach. Ojedinelé hudobno-tanečné predstavenie, ktoré doposiaľ videlo viac než 50 tisíc nadšených divákov, sa vo vynovenej verzii vracia 21. a 22. decembra do Incheba Expo Arény, 14. a 15. decembra do Košíc.Pre veľký úspech vystúpia IMT Smile a Lúčnica spoločne aj 9. januára na bratislavskom Zimnom štadióne O. Nepelu a okrem toho sa divákom predvedú aj 19. decembra v pražskej O2 arene.

Veľkolepý spoločný projekt jednej z našich najúspešnejších hudobných skupín a legendárneho umeleckého súboru, kritikmi označovaný za „svetovú show vyrobenú na Slovensku“ či „zážitok na celý život“, sa pre obrovský záujem vracia na koncertné pódiá. Divákom sa energickí muzikanti na čele s Ivanom Táslerom a súbor pod umeleckým vedením prof. Štefana Nosáľa predstavia v predvianočnom období. Posledné, rozlúčkové vystúpenie odohrajú krátko po Novom roku.

Takmer 150 členný organizačný tím pod vedením úspešného režiséra Jána Ďurovčíka sľubuje opäť skvelú show a neopakovateľný zážitok. Program, ktorý ohúril tisíce fanúšikov folklóru i rockovej hudby, bude oproti minuloročnému aj mierne vynovený.

„Okrem nových účinkujúcich, nakoľko v Lúčnici začína dominovať nová mladá generácia tanečníkov, chystáme pár noviniek a prekvapení aj v rámci programu. Za IMT Smile viem s určitosťou sľúbiť, že zaznejú aj nejaké nové skladby, ktoré minule chýbali. Prekvapení však bude viac,“ prezrádza spevák a jeden z producentov projektu, Ivan Tásler.

O úspešnosti tohto, pôvodne jednorazového, projektu Made in Slovakia svedčí aj fakt, že minuloročné plánované len dve predstavenia v Bratislave a Košiciach sa okamžite vypredali a napokon sa pre veľký záujem pridali ďalšie tri. V lete tento spoločný program IMT Smile a Lúčnica predstavili aj na open air festivaloch v Prešove a Piešťanoch.
Aj tento rok organizátorov fanúšikovia milo prekvapili a k plánovanému jednému predstaveniu v Bratislave, ktoré malo byť rozlúčkou s týmto veľkolepým projektom, museli pre neutíchajúci záujem o vstupenky pridať ďalšie. V hlavnom meste tak vystúpia rovno trikrát, v metropole východného Slovenska dvakrát a jedno predstavenie si môžu vychutnať aj diváci v Prahe.

Viac aktuálnych info nájdete na TICKETPORTAL

Vstupné: od 17€ státie, 25€ sedenie
Začiatok: 15.12.15 o 19:00

Podobné

comments powered by Disqus

Partneri

  • Powerlogy
  • SME TV
  • Centrum pre tradičnú ľudovú kultúru
  • LAGO more.than.pure.photography